Makineri profesionale për prodhimin e kanaçeve. Përqendrohuni në cilësinë e produktit.
Gjuhe

Makinë prerëse spirale

Makina prerëse e mbështjelljes përfshin: hapësin e mbështjelljes, karrocën, niveluesin, makinën prerëse, stivuesin, kabinetin e kontrollit elektrik, transportuesin

Linja profesionale e prerjes së spirales 70SPM për prodhimin e kanaçeve

Linja e prerjes profesionale 70SPM për kanaçe prej kallaji nga GUANYOU MACHINERY

MAKINERIA SHANTOU GUANYOU CO, LTD. është një kompani makinerish e teknologjisë së lartë e cila është e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen e makinerive të prodhimit të kanaçeve.

Produktet tona mbulojnë kanaçe pijesh, kanaçe ushqimore, kanaçe qumështi pluhur, kanaçe aerosol, kanaçe kimike dhe kanaçe të përgjithshme etj.

Ekipi ynë ka më shumë se njëzet vjet përvojë në fushën e makinerive të prodhimit të kanaçeve.


NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
E-mail
përmbajtje

Dërgoni kërkesën tuaj